Форум общения для пользы друг друга
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
tirahoh
tirahoh
Сообщения : 351
Дата регистрации : 2021-02-15

Як вибрати шосейний велосипед? Empty Як вибрати шосейний велосипед?

Чт Апр 11, 2024 2:19 am
Шукаю свій перший серйозний шосейник. Бачив багато порад про вибір, але чим більше читаю, тим більше плутаюся. Хотілося б велосипед, який би був і надійним, і не дуже дорогим. Чи є щось середнє, що ви могли б порекомендувати для початківців? Який бюджет мені взагалі варто розглядати? Чи є особливості, на які варто звертати увагу при виборі рами, коліс, трансмісії?
avatar
JeckShepard
Сообщения : 15
Дата регистрации : 2021-11-24

Як вибрати шосейний велосипед? Empty Re: Як вибрати шосейний велосипед?

Чт Апр 11, 2024 2:19 am
Добре, що ти вирішив проконсультуватися перед покупкою. Перше, на що варто звернути увагу, це рама – основа будь-якого велосипеда. Алюміній – чудовий вибір для початківців: він і міцний, і легкий. Що стосується трансмісії, то варто вибирати велосипеди з обладнанням середнього класу – вони забезпечують гарне співвідношення ціни та якості. Щодо коліс, то 28-дюймові – стандарт для шосейників. Вони забезпечують хорошу швидкість і стабільність. Бюджет? Я б сказав, що десь від 1000 до 2000 доларів можна знайти дійсно хороший шосейний велосипед для початківців.
tirahoh
tirahoh
Сообщения : 351
Дата регистрации : 2021-02-15

Як вибрати шосейний велосипед? Empty Re: Як вибрати шосейний велосипед?

Чт Апр 11, 2024 2:19 am
Це дійсно допомогло розставити акценти. Алюміній та середній клас обладнання звучать досить переконливо. З цінами теж стало ясніше, хоча це й виходить трохи дорожче, ніж я сподівався. Чи є якісь конкретні моделі, на які ви могли би вказати, щоб я міг почати з них свої пошуки? Можливо, є бренди, яким ви особливо довіряєте?
avatar
Luter90
Сообщения : 39
Дата регистрации : 2022-01-23

Як вибрати шосейний велосипед? Empty Re: Як вибрати шосейний велосипед?

Чт Апр 11, 2024 2:21 am
tirahoh пишет:Це дійсно допомогло розставити акценти. Алюміній та середній клас обладнання звучать досить переконливо. З цінами теж стало ясніше, хоча це й виходить трохи дорожче, ніж я сподівався. Чи є якісь конкретні моделі, на які ви могли би вказати, щоб я міг почати з них свої пошуки? Можливо, є бренди, яким ви особливо довіряєте?

Зверніть увагу на модель Polygon Strattos S5 Disc https://veliki.com.ua/ua/goods_polygon-strattos-s5-disc.htm від 2023 року, яку можна знайти в інтернет магазині "Veliki". Це відмінний вибір для середнього бюджету, об'єднуючи в собі надійність та доступність. Рама виготовлена з легкого алюмінію, що робить велосипед одночасно міцним і легким для керування. Конический рулевой стакан значно підвищує торсионную жесткість рами, а полий вал каретки забезпечує кращу надійність і знижує вагу велосипеда.

Гидравлические дискові тормоза гарантують високу точність торможення навіть у вологих умовах, що є суттєвою перевагою. Вставна полая ось втулки підвищує торсионную жесткість і забезпечує надійне кріплення. Трансмісія Shimano 105 із 22 швидкостями забезпечує широкий діапазон передач для різних типів маршрутів. Всі ці характеристики роблять Polygon Strattos S5 Disc ідеальним вибором для тих, хто шукає якість і надійність за розумну ціну.

Як вибрати шосейний велосипед? Image
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения